Korekta kształtu ust we Wrocławiu

Kształt ust w dużej mierze odpowiada za wygląd naszej twarzy. Jędrne, pełne usta dodają uroku i sprawiają, że twarz wygląda młodziej. Kobiety na całym świecie zaczęły przywiązywać większą uwagę do kształtu i wielkości swoich ust. Efekty uzyskiwane przy pomocy kosmetyków do makijażu nie zawsze są satysfakcjonujące. Korekcja kształtu ust lub ich powiększenie pozwala zachować młody i ponętny wygląd na dłużej. Zabieg korekcji ust przy użyciu kwasu hialuronowego w Prestige Clinic

Wskazania do zabiegu korekcji ust

Korekcję kształtu ust stosuje się w przypadku:

Zabieg korekcji ust

Prestige Clinic Wrocław wykonuje korekcję kształtu ust za pomocą powiększania ich tłuszczem własnym i kwasem hialuronowym: 1. Korekcja ust przy użyciu własnego tłuszczu – w metodzie tej pobiera się tłuszcz pacjentki, który następnie poddaje się selekcji i oczyszczeniu. Oczyszczonym tłuszczem wypełnia się usta, co powoduje ich powiększenie, poprawę kształtu i większą jędrność. Żywe komórki tłuszczowe pacjentki zadomawiają się w ustach, a efekt zabiegu korekcji kształtu ust może utrzymywać się nawet przez kilka lat. Wypełnianie własnym tłuszczem staje się coraz popularniejsze przede wszystkim przez wzgląd na to, że jest to metoda wykorzystująca wyłącznie możliwości naszego własnego ciała. 2. Korekcja kształtu ust przy użyciu kwasu hialuronowego – kwas hialuronowy to naturalny składnik, który występuje w ludzkim organizmie. Od pewnego czasu stosowany jest jako skuteczny i bezpieczny wypełniacz m.in. do ust, piersi czy policzków. Efekt zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy, po upływie tego czasu lekarz może dostrzyknąć odpowiednią dawkę dla podtrzymania efektu. Niewątpliwą zaletą kwasu hialuronowego jest fakt, że działa on mocno nawilżająco i utrzymuje usta w stanie świeżości. Oba rodzaje korekcji kształtu ust wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjentka może wrócić do domu jeszcze tego samego dnia. Przez kilka dni po zabiegu, możliwe jest odczuwanie bólu albo niewielka opuchlizna.

Przeciwwskazania do zabiegu korekcji ust

Korekcja kształtu ust nie może być wykonywana u kobiet: Powiększone i skorygowane usta poprawiają wygląd twarzy i samopoczucie. Dzięki nim twarz nabiera przyjemnego, krągłego wyglądu i wydaje się być dużo młodsza. Zminimalizowane zostają bruzdy wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), a korekcja kształtu ust sprawia, że uśmiech staje się pełny i przyciągający uwagę.