Klinika stomatologiczna Poznań - Stankowscy & Białach

Klinika stomatologiczna Poznań – Stankowscy & Białach

Klinika stomatologiczna Poznań – Stankowscy & Białach – to klinika założona w 2005 roku. Na przestrzeni lat klinika urosła do jednej z największych i najważniejszych klinik stomatologicznych w Poznaniu. Jest to wynikiem doskonałego przygotowania merytorycznego i najnowocześniejszego sprzętu jaki jest dostępny na rynku. Oferują jeden z najszerszych wachlarzy usług w Poznaniu i nie tylko. Zaufanie jakie zbudowali przez lata świadczy o ich umiejętnościach oraz doskonałemu przygotowaniu. Jest to potwierdzone też doskonałymi opiniami na stronach takich jak Stankowscy & Białach – znanylekarz.pl oraz w google business. Klinika równocześnie współpracuje z największymi specjalistami w dziedzinie implantologii w Polsce i na świecie. Pan Lek. Dent. Przemysław Stankowski jest uznanym na w Polsce i na świecie implantologiem. Wielu specjalistów przekazuje pod jego opiekę pacjentów, którzy są bardzo trudnymi i skomplikowanymi przypadkami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kliniki i usług dentystycznych jakie są w niej proponowane – ZADZWOŃ – albo zerknij na ich stronę internetową – KONTAKT!

Stankowscy & Białach Stomatologia
Michał Ogrzewalski
Michał Ogrzewalski
2022-12-04
Po raz pierwszy trafiłem w ręce prawdziwej higienistki. Odpocząłem przez 2h na wizycie i poznałem tajniki właściwego czyszczenia zębów. Do tego nabyłem profesjonalny sprzęt i będę się cieszył zdrowym i pięknym uśmiechem! Dziękuję Pani Moniko!!!
Julija Moseiko
Julija Moseiko
2022-11-10
Nie mogłam dać innej oceny niż tej najwyższej, chociaż dałabym wyższą gdyby istniała. Takiego podejścia do Pacjenta i takiej opieki nie zaznałam nigdzie indziej - żeby zobrazować dokładniej o co mi chodzi: czas wizyty to czas, gdzie cała uwaga jest skupiona na Pacjencie i tym, z czym się przychodzi; Opieka, dbałość, delikatność i przede wszystkim dokładność (dokładność w pracy, dokładność w tłumaczeniu dlaczego tak a nie inaczej). Doktor Simon Nowak, mój lekarz prowadzący - jest nie tylko lekarzem (pełny profesjonalizm) ale też człowiekiem (z poczuciem humoru) - jeszcze wiele przede mną, ale wiem, że współpraca przyniesie piękny uśmiech 🙂
Lidia Truchan
Lidia Truchan
2022-11-05
Pełen profesjonalizm od momentu umówienia wizyty aż do wejścia lekarskiego gabinetu . Obawy były dosyć spore gdyż córka panicznie się bała wizyty u stomatologa ,natomiast wizyta u Pana dr Roberta stała się przyjemna , pełna ciepła , jak również cudownego , psychologicznego podejścia do córki , co sprawiło , ze czuła się bezpiecznie i nie bała się niczego . Pan dr do każdego badania , które było wykonywane u córki - opowiadał wszystko co będzie robił , pokazywał urządzenia , które będzie wykonywał badania . Nigdy nie spotkałam się z tak psychologiczny i profesjonalnym podejściem do dziecka jakie miał Pan dr Robert . Bardzo dziękujemy również za to ze ulubiona maskotka Prosiaczek również została uwieczniona we fotografii . Serdecznie polecam
Tomasz Mucha
Tomasz Mucha
2022-10-27
Było jak zwykle wspaniale!!! Jestem pacjentem od 20 lat i zawsze jest super! 27.10.2022 Tomasz M.
Pola Przyłuska
Pola Przyłuska
2022-09-12
Ładny gabinet stomatologiczny i są tam bardzo mili i wspierający dentyści
Weronika Bartosik
Weronika Bartosik
2022-07-05
Profesjonalny gabinet prowadzony przez pasjonatów stomatologii co da się odczuć już podczas pierwszej wizyty. W gabinecie możemy spotkać różnych specjalistów, którzy omawiają ze sobą kolejne kroki leczenia. W moim przypadku na pierwszej wizycie Pan Marcin przeprowadził dokładny przegląd ząbków i diagnostykę stawów, a następnie przedstawił mi szczegółowy plan leczenia z wyszczególnieniem poszczególnych etapów. Jednym z nich był zabieg higienizacji przeprowadzony przez Panią Monikę, a który pozytywnie mnie zaskoczył :). Pani Monika dokładnie wytłumaczyła mi jakie błędy popełniam podczas szczotkowania i jak mogę oduczyć się złych nawyków dbania o higienę jamy ustnej. Mój przypadek wymagał również ekstrakcji dwóch zębów. Ogromnie się bałam ze względu na poprzednie nieprzyjemne, a wręcz traumatyczne doświadczenie, ale jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie się przejmowałam. Otrzymałam wsparcie emocjonalne oraz bezboleśnie i błyskawicznie przeprowadzony zabieg przez Pana Przemysława. Na szczęście odbyło się bez komplikacji, a Pani Lidia kilkukrotnie dzwoniła, żeby zapytać, jak się czuję. Polecam z czystą przyjemnością! Zespół jest bardzo zaangażowany i rzeczywiście chce pomóc oraz troszczy się o pacjenta i jego samopoczucie. Profesjonalne i indywidualne podejście oraz polecanie równie profesjonalnych specjalistów (np. logopedy) celem kompleksowego podejścia do leczenia. Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez Stankowscy & Białach Stomatologia
Magda Wolańczyk
Magda Wolańczyk
2022-04-11
W klinice byłam na ogólnym przeglądzie, nigdy takiego nie miałam. Każdy ząb zbadany od środka i z zewnątrz. Sprawdzone mięśnie i kości. Pani dr Joanna Oleksiak wszystko wytłumaczyła i pokazała a co dla mnie jest bardzo ważne można jej się o wszystko zapytać. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Polecam z całego serca!
Klinika stomatologiczna Poznań - Stankowscy & Białach

Klinika stomatologiczna Poznań

Klinika świadczy usługi dentystyczne i stomatologiczne na terenie Poznania. Oczywiście ze względu na wysoką renomę oraz specjalizację do kliniki trafiają pacjenci z całej Polski. Jeśli interesuje was dokładni lista usług z jakich możecie skorzystać w klinice zobaczcie na ich stronę – usługi dentystyczne. Ponadto możecie zapoznać się ze sprzętem jaki jest wykorzystywany w klinice. Nowoczesny sprzęt jest również elementem potwierdzającym wysoką jakość usług świadczonych w tej placówce medycznej. Podobnie jest też z ich wiedzą i doświadczeniem. Po pierwsze jest to klinika, której pracownicy posiadają bardzo szeroką gamę certyfikatów oraz szkoleń. Po drugie jest to klinika, która sama prowadzi szkolenia dla innych stomatologów dzieki czemu dentyści z całej polski nabierają wiedzy i doświadczenia.

Stankowscy & Białach Stomatologia

Usługi i ich dokładny opis

Przyjżyjmy się dokładniej usługom oferowanym przez klinikę. Poniżej lista usług wraz z dokładnym opisem zabiegów i ich przeznaczenia. Stankowscy & Białach to klinika uznawana za najlepszą w Polsce jeśli chodzi o implantologie. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak dokładnie wyglądają przeprowadzane zabiegi albo jaka jest cena poszczególnych rozwiązań dentystycznych skontaktujcie się z kliniką – KONTAKT.

Usługi

Bezbolesne znieczulenie

Klinika Dentystyczna Stankowscy & Białach oferuje także możliwość wykonania zabiegów przy wykorzystaniu bezbolesnego znieczulenia. Znieczulenie jest wykonywany przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu – Wand. Jeśli interesuje was ten rodzaj sprzętu zerknijcie na stronę dostawcy – FmDental. Rozumiemy jak bardzo istotne może być bezbolesne znieczulenie dla niektórych pacjentów. Może być wynikiem wcześniejszych urazów i powodować problemy z utrzymaniem zadbanych zębów. Z nami ten problem znika.

Sprzęt medyczny

Jeśli interesuje was stomatologia zerknijcie na naszego bloga – Stomatologia. Ponadto możecie odwiedzić też inne strony dotyczące implantów i implantologii.

Implanty Pacjent oraz Implanty Dentysta.