Powiększanie biustu we Wrocławiu

Piękne piersi to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Niestety nie wszystkie panie mogą poszczycić się jędrnym biustem w zadowalającym rozmiarze. Mówi się, że małe piersi mogą być równie zmysłowe, jak te w dużym rozmiarze, ale mało która Pani jest do tego przekonana. Prawda jest taka, że większość z nas chciałabym mieć rozmiar, w którym czuła być się odpowiednio kobieco i pewnie. Jeżeli matka natura poskąpiła nam bujnego biustu, nie wszystko stracone – powiększanie piersi w Prestige Clinic Wrocław pozwoli nam poczuć się dobrze we własnej skórze. Co w przypadku, kiedy miałaś piękne piersi, ale czynniki takie, jak karmienie piersią, upływ czasu czy odchudzanie odcisnęły na nich swoje piętno? Temu również można zaradzić, dobrze dobrane implanty uczynią Cię na nowo posiadaczką fantastycznego biustu. Zabieg powiększenia piersi w Prestige Clinic

Powiększanie piersi

Z roku na rok przybywa kobiet, które decydują się na implanty piersi. Żyjemy w czasach, w których kanony piękna są dość sztywne, a ludzie siłą rzeczy chcą im się podporządkować. W przypadku piersi takim kanonem jest jędrność i odpowiednia wielkość. Implanty natomiast to najprostszy sposób na zmianę wizerunku i podniesienie samooceny. Operacja powiększenia biustu dokonywana jest w znieczuleniu ogólnym po uprzednim zbadaniu piersi i dobraniu właściwego rozmiaru oraz typu implantów. Najpopularniejszymi ze stosowanych obecnie implantów są te wypełnione solą fizjologiczną lub (solne) albo silikonowym żelem (silikonowe). Implanty umieszcza się pod gruczołem piersiowym lub pod gruczołem piersiowym większym, a cięcia prowadzi się tak, żeby blizny były niewidoczne. Długość cięć to zazwyczaj 4 do 5 cm (pod pachą, w bruździe podsutkowej i wokół otoczki brodawki sutkowej). Zabieg może być połączony z liftingiem piersi, który unosi piersi i nadaje im atrakcyjniejszego kształtu. Powiększanie piersi trwa średnio od 1,5 do 3 godzin. Pacjentka pozostaje w klinice przez 1 dobę, a następnie odbywa 3 do 4 wizyt kontrolnych, których termin ustalany jest indywidualnie. Po ok. 10-14 dniach usuwane są szwy, a po miesiącu od zabiegu można wrócić do pełnej aktywności fizycznej.

Kto może powiększyć biust?

Powiększenie biustu przeznaczone jest dla pacjentek, które:

Przeciwwskazania

Operacja powiększenia piersi nie może być wykonana u kobiet, które cierpią na: Powiększanie piersi z Prestige Clinic Wrocław to zabieg, który pomógł już wielu kobietom. Oprócz znaczącej poprawy wyglądu, zapewnia odzyskanie pewności siebie i akceptację własnego ciała. Szczegółowa konsultacja oraz specjalistyczna opieka gwarantują, że będziesz mieć taki biust, o jakim marzysz.

Efekty zabiegów powiększania piersi przeprowadzonych w naszej klinice