Agata Kolonko-Przybył

Lekarka, Protetyka, Stomatologia Estetyczna, Stomatologia Zachowawcza

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2015 roku.

W codziennej praktyce zajmuje się tworzeniem kompleksowych planów leczenia oraz przeprowadzaniem procedur z zakresu stomatologii estetycznej w powiększeniu mikroskopu.

Jej szczególne zainteresowania to biomimetyczna stomatologia adhezyjna imitująca naturalną anatomię zębów, protetyka oraz implantoprotetyka.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc wyłącznie w specjalistycznych, zaawansowanych kursach na światowym poziomie.

Ukończyła prestiżowe Okluzyjne Curriculum Akademii Dawsona z siedzibą w USA, kurs szlifowania w powiększeniu mikroskopu pod korony i licówkie dr Domenico Massironi we Włoszech, cykl biomimetycznych kursów odbudowy kompozytowej zębów dr Didiera Dietschi w Genewie oraz kurs wykonywania małoinwazyjnych licówek pełnoceramicznych prowadzony przez jednego z najbardziej cenionych na świecie wykładowców dr Pascala Mange, który odbyła w Szwajcarii.

Podczas pracy zawsze dąży do perfekcji estetycznej i funkcyjnej.

Przywiązuje szczególnie dużą wagę do protokołów planowania i realizacji planów leczenia.

Jej najważniejszą zasadą jest leczyć w taki sposób, jak sama chciałaby być leczona, dlatego bardzo dba o komfort pacjenta podczas wykonywania zabiegów oraz najwyższą jakość przeprowadzanych procedur.