Powiększanie biustu

Piękne piersi to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Niestety nie wszystkie panie mogą poszczycić się jędrnym biustem w zadowalającym rozmiarze. Prawda jest taka, że większość z nas chciałabym mieć rozmiar, w którym czuła być się odpowiednio kobieco i pewnie. Jeżeli matka natura poskąpiła nam bujnego biustu, nie wszystko stracone – powiększanie biustu w Prestige Clinic Wrocław pozwoli nam poczuć się dobrze we własnej skórze. Co w przypadku, kiedy miałaś piękne piersi, ale czynniki takie, jak karmienie piersią, upływ czasu czy odchudzanie odcisnęły na nich swoje piętno? Temu również można zaradzić, dobrze dobrane implanty uczynią Cię na nowo posiadaczką fantastycznego biustu.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach i wspólnie dobrać właściwe rozwiązanie. Naszym priorytetem jest komfort, zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów.

Powiększanie biustu

Z roku na rok przybywa kobiet, które decydują się na implanty piersi. Żyjemy w czasach, w których kanony piękna są dość sztywne, a ludzie siłą rzeczy chcą im się podporządkować. W przypadku piersi takim kanonem jest jędrność i odpowiednia wielkość. Implanty natomiast to najprostszy sposób na zmianę wizerunku i podniesienie samooceny. Operacji powiększenia biustu dokonuje się w znieczuleniu ogólnym po uprzednim zbadaniu piersi i dobraniu właściwego rozmiaru oraz typu implantów.

Najpopularniejszymi ze stosowanych obecnie implantów są te wypełnione solą fizjologiczną lub (solne) albo silikonowym żelem (silikonowe). Implanty umieszcza się pod gruczołem piersiowym lub pod gruczołem piersiowym większym, a cięcia prowadzi się tak, żeby blizny były niewidoczne. Długość cięć to zazwyczaj 4 do 5 cm (pod pachą, w bruździe podsutkowej i wokół otoczki brodawki sutkowej). Zabieg można połączyć z liftingiem piersi, który unosi piersi i nadaje im atrakcyjniejszego kształtu. Powiększanie piersi trwa średnio od 1,5 do 3 godzin. Pacjentka pozostaje w klinice przez 1 dobę, a następnie odbywa 3 do 4 wizyt kontrolnych, których termin ustalany jest indywidualnie. Po ok. 10-14 dniach usuwa się szwy, a po miesiącu od zabiegu można wrócić do pełnej aktywności fizycznej.

Kto może powiększyć biust?

Powiększenie biustu przeznaczone jest dla pacjentek, które:

  • przeszły już okres pokwitania i piersi rozwinęły się u nich słabo lub w ogóle
  • czują się nieatrakcyjnie z małym biustem
  • straciły tkankę gruczołową na skutek karmienia piersią.

Przeciwwskazania

Operacji powiększenia piersi nie wykonuje się u kobiet, które cierpią na:

  • cukrzycę
  • duszności
  • nieuregulowane ciśnienie i zaburzenia krzepliwości krwi
  • ropne infekcje skóry klatki piersiowej.

Powiększanie piersi z Prestige Clinic Wrocław to zabieg, który pomógł już wielu kobietom. Oprócz znaczącej poprawy wyglądu, zapewnia odzyskanie pewności siebie i akceptację własnego ciała. Szczegółowa konsultacja oraz specjalistyczna opieka gwarantują, że będziesz mieć taki biust, o jakim marzysz.

Przeczytaj również o szczepionkach, jakie należy wykonać w trosce o swoje życie i zdrowie.