O nas

Chirurgia plastyczna – Prestige Clinic we Wrocławiu

Medycyna estetyczna jest jedną z najmłodszych, jak również jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym chirurgii plastycznej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentów w naszym kraju. W ostatnich latach przestały być również wstydliwym tematem tabu, a zaczęto traktować je jako sposób na poprawę jakości życia. Ich celem jest bowiem odmłodzenie wyglądu i korekta powodujących kompleksy mankamentów urody. Niektóre z zabiegów są przeprowadzane również w celach zdrowotnych.

Prestige Clinic we Wrocławiu to jedna z najnowocześniejszych klinik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Polsce. Wiedza i lata doświadczenia pozwoliły nam stworzyć miejsce, które odpowiada wszelkim oczekiwaniom pacjentów. Pracujemy z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych, jak i innowacyjnych metod korekty estetycznej. Nasze działania to nie tylko modelowanie twarzy i ciała. Większość naszych klientów po zabiegach odczuwa niemalże terapeutyczne efekty. Zmiany, jakich dokonujemy, sprawiają, że ludzie na nowo zaczynają czuć się dobrze w swoim ciele i cieszyć życiem. W naszej klinice chirurgii plastycznej zapewniamy nowy standard i zdumiewające rezultaty.

Zabiegi medycyny estetycznej w naszej ofercie

Oferta Prestige Clinic obejmuje zabiegi odmładzające, upiększające i lecznicze. Wśród nich znajdą Państwo:

powiększanie i korektę kształtu ust,
zabiegi z użyciem botoxu,
eliminację ginekomastii,
lifting i powiększanie piersi,
• lifting twarzy,
liposukcję i plastykę brzucha,
liposukcję podbródka,
plastykę nosa,
plastykę powiek,
przeszczep tłuszczu,
• przeszczep włosów,
• wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym,
• zabiegi z zakresu chirurgii laserowej.

Efektowna i bezpieczna poprawa wyglądu

Dokładamy wszelkich starań, żeby pobyt w naszej klinice był dla pacjentów komfortowy i bezpieczny, a efekty zabiegów satysfakcjonujące. Główny chirurg – Piotr Rataj – wyznaje zasadę, że dialog z pacjentem to połowa sukcesu. Cały personel szkolony jest więc tak, żeby w pełni odpowiadać na Państwa oczekiwania, zarówno w kwestiach pobytu w klinice, jak i najlepszych efektów przeprowadzonych zabiegów. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie pacjenta. Jego większa pewność siebie i uśmiech, który towarzyszy mu podczas opuszczania kliniki, to dla nas powód do dumy i motywacja do dalszych działań. Takie podejście wyróżnia naszą ofertę na mapie Wrocławia i odpowiada oczekiwaniom osób, które szukają pomocy dobrego chirurga.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad, w którym informujemy o wszelkich kwestiach związanych z planowanymi działaniami. Indywidualnie dobieramy metody i bierzemy pod uwagę osobiste preferencje pacjentów. Czynimy wszystko, żeby wyglądali tak, jak chcą wyglądać i żeby jednocześnie ich metamorfoza była jak najkorzystniejsza.

Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, najlepszych materiałów i wykwalifikowanej kadry pracowników, wśród których znajdą Państwo chirurga plastycznego z wieloletnim doświadczeniem. Na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę, aby dotrzymać kroku rozwojowi chirurgii plastycznej i móc zaproponować naszym pacjentom najnowsze osiągnięcia tej dziedziny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – piękne ciało i odmłodzona twarz o proporcjonalnych rysach są na wyciągniecie ręki, trzeba tylko zrobić pierwszy krok.